יום ב'


27 ביוני
  • צפו: עופר לוי בשיחה אישית עם חגי אוזן
    עופר לוי בראיון נרחב ומרתק מדבר על הכול, התקופה החדשה ("ניסו ללמד אותי לשקר"), הזמרים ("לא יכול לשמוע זמרים תימנים"), החברות עם זוהר ארגוב ("היה מקשיב לי בנעימים"), על המו"מ…
  • עופר לוי מחזק את אייל גולן: "חזק ואמץ"
    עופר לוי בריאיון ל-בטריבונה מדבר על פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות בה נחשד אייל גולן: "הוא חף מפשע ולא אנס, הן פיתו אותו. שרואים אדם מצליח רוצים להפיל אותו. שמלבינים פני…
  • בונדק: החרם על עופר לוי הוא פשע תרבותי
    ישראל בונדק בטור אישי ל-בטריבונה על דבר החרם שפרסמנו לראשונה: צריך להעמיד את רדיו דרום 101.5 לדין ולשלול את רישיונם על החרם נגד עופר לוי. אין שום סיבה בעולם להחרים…

חדש במדור זה

האזינו למשהו: מוזיקה בלי הפסקה

לוח אירועים

שרים לזכרם: לזכר אלו שכבר אינם

שירים חדשים מוקדשים לאחינו ואחיותנו, חללי צה"ל שנפלו בעת שירותם ונפגעי פעולות האיבה והטרור. ואלו המרגשים החדשים...

שרים לזכרם שרים לזכרם
בטריבונה ראשון, 30 אפריל 2017 20:46

דקלון וסגיב כהן- שלהבת נפלה
בימים אלו מלאו 20 שנה לאסון המסוקים שבו נהרגו 73 חיילים לוחמי צבא הגנה לישראל בדרכם מהמנחת במחניים למוצבי דלעת והבופור ולפעילות מבצעית בלבנון.
לציון התאריך חברו יחדיו האמנים דקלון וסגיב כהן והקליטו שיר לזכרם למילים שכתבו המשורר שאול דור וסגיב כהן ללחן של סגיב כהן.
השיר מרגש ומתאר את דרכם של 73 החללים בעת פעילותם המבצעית למען ביטחון המדינה ומרגע ההמראה במסוקי היסעור ועד לנפילתם כשלהבת בשאר ישוב.
מילים: שאול דור וסגיב כהן, לחן: סגיב כהן.

אור כהן- זכרון מתוק
בשנת 2010 יצא אור כהן עם הגדוד הצבאי שלו לעזור למשפחה שכולה, שבנה סמ"ל מאור קלפון ז"ל, חייל באותו הגדוד, נהרג בשנת 2002 במהלך פעילות מבצעית בחברון. המשפחה דחפה את כהן לכתוב שיר לזכר בנם, וכ7 שנים מאחור יותר בעת האזכרה חשף את השיר למשפחה שהתרגשו עד דמעות. תוך זמן קצר הוציא את השיר לאמצע התקשורת והקדישו לזכרו של סמל מאור קלפון ז"ל.
מילים: אור כהן, לחן: אריק זנטי


מיקי אוזן- חיילים במלחמה
יצירה חדשה ומרגשת שכתב והלחין מיקי אוזן בזמן המבצע "צוק איתן" שבו השתתף חברו נהרג בזמן המבצע ושם החליט לכתוב שיר המדבר על המצב הקשה שחווה שנוגע לכל אדם החי בארץ ישראל הלמודת מלחמות.
ואם השיר נשמע לכם מוכר זה כי נחשף לראשונה בתכונית אייל גולן קורא לך.
מילים ולחן: מיקי אוזן

ותקבלו עדכוני מוזיקה ישירות לפייסבוק שלכם